TV + VIDEO

36,6 odcinek 1 online PLAYER TVN – OGLĄDAJ ZA DARMO nowy program Drzyzgi 36,6 odc. 1 VOD TVN – zobacz:

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to nowy program Ewy Drzyzgi o problemach zdrowotnych i nowinkach w medycynie. 36.6 odc. 1 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 1 – kliknij LINK i OGLĄDAJ ONLINE.

36.6 odc. 1 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ:

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: 1.04.2017
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 1: TAK – obejrzysz tutaj -> LINK

/strona odświeża się sama co 5 minut w celu aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odcinek 1 TVN – opis producenta:

Wszystko co chcielibyśmy wiedzieć o chorobach, a boimy się zapytać! Czy można uchronić się przed rakiem? Co dla naszego organizmu zdrowe, a co szkodliwe? Kim są i gdzie leczą najlepsi specjaliści w Polsce? Na te i inne pytania będzie szukała odpowiedzi Ewa Drzyzga.

> Jak odróżnić infekcję bakteryjną od wirusowej? [Pytanie na śniadanie 29.04 VOD.tvp.pl]

Nowy program „36,6 °C” Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich. W pierwszym odcinku widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się jak sprawdzić swoje predyspozycje do zachorowania na nowotwór. Strach przed tą chorobą dotyka wielu z nas. Liczba zachorowań na raka rośnie z każdym rokiem, ale współczesna medycyna oferuje badania genetyczne, umożliwiające ocenę grupy ryzyka. Są one łatwo dostępne przez Internet, ale jednocześnie drogie. Czy warto więc z nich skorzystać?

Ewa Drzyzga i dr habilitowany nauk medycznych Krzysztof Łabuzek – stały ekspert w programie – podpowiedzą, jak skutecznie z takich badań korzystać. Rosnąca popularność środków na potencję każe sądzić, że problem pojawia się u coraz większej liczby mężczyzn.

> Napięciowy ból głowy – co to jest? Jak leczyć napięciowy ból głowy (NBG) + przyczyny i rozpoznanie

Specjalista seksuolog wyjaśni przyczyny tego zjawiska, przedstawi zagrożenia płynące z niewłaściwego stosowania dostępnych medykamentów, doradzi bezpieczne rozwiązania i odpowie na wszystkie pytania dotyczące tego wstydliwego problemu milionów Polaków. W programie pojawi się także legenda polskiej transplantologii, prof. Jerzy Jabłecki.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Autorytet w dziedzinie przeszczepów rąk opowie z jakim ryzykiem wiąże się jego praca, poznamy także poruszające historie jego pacjentów.

Nowy program Drzyzgi 36.6 odc. 1 POWTÓRKA – zobacz:

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • niedziela, 2.04, godzina 11:55

Powtórki programu mogą być emitowane również w innych godzinach na innych kanałach TVN. W miarę możliwości będziemy je tutaj dodawać.

> Furagina czy Furazydyna – CO LEPSZE? Zobacz PORÓWNANIE

[reklama]
[/reklama]

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Masza Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Masza
Gość
Masza

Bardzo fajny odcinek!