TV + VIDEO

36,6 odc. 3 player.pl TVN – OGLĄDAJ 36,6 odcinek 3 ZA DARMO vod TVN – zobacz:

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to nowy program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 3 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 3 – kliknij LINK w artykule i OGLĄDAJ ONLINE.

36.6 odc. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ:

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: 15.04.2017
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 3: TAK – obejrzysz tutaj -> LINK

/strona odświeża się sama co 5 minut w celu aktualizacji zawartości/

[reklama][/reklama]

36.6 odcinek 3 TVN – opis producenta:

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami.

> Napięciowy ból głowy – co to jest? Jak leczyć napięciowy ból głowy (NBG) + przyczyny i rozpoznanie

Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się, jak do nich dotrzeć.

Opowiemy jak łatwo i skutecznie, potwierdzonymi przez specjalistów sposobami, zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ja we wczesnym stadium.

> Jak odróżnić infekcję bakteryjną od wirusowej? [Pytanie na śniadanie 29.04 VOD.tvp.pl]

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny. Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Nowy program Drzyzgi 36.6 odc. 3 POWTÓRKA – zobacz:

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • niedziela, 16.04, godzina 11:55

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

> IBUPROM RR – opinie i badania. Ibuprom RR nie działa? Oto WYJAŚNIENIE

[reklama]
[/reklama]

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o