TV + VIDEO

36,6 °C odc. 9 player TVN – OGLĄDAJ VOD 36,6 odcinek 9 sezon 3 [21.04.2018] online – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 9 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 9 sezon 3 z 21.04.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 9 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 21.04.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 9 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 9 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 9 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Każdego roku 400 000 Polaków trafia na izbę przyjęć z powodu oparzeń, z czego 75% z nich to dzieci. Najczęstsza przyczyna oparzeń to wrzątek. Chirurg plastyk doc. Anna Chrapusta, która zajmuje się pacjentami z oparzeniami, ma na swoim koncie pionierskie i przełomowe zabiegi replantacji obu dłoni w czasie jednego zabiegu, czy pierwszą rekonstrukcję małżowiny usznej, wyjaśni jak pomóc poparzonej osobie, a także jak należy reagować. Obali także parę mitów na temat domowych sposobów na poparzenia.

Natomiast dr. Szymon Oleksik wyjasni, jak zadbać o kręgosłup, by nie dorobić się zwyrodnienia przez używanie smartfona. Opowie także, jak można uniknąć wielu urazów i zapobiec bólom kręgosłupa.

Na koniec odpowiemy na pytanie, czy krowie mleko szkodzi? Ewa Drzyzga razem z prof. Krzysztofem Łabuzkiem dokładnie zgłębią temat i za pomocą nauki wyjaśnią wszystkie niejasności.

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 9 sezon 3 z 21.04 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 25.04, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 8 sezon 2018 | > 36,6 odc. 10 sezon 2018

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o