TV + VIDEO

36,6 °C odc. 7 TVN player – OGLĄDAJ VOD 36,6 odcinek 7 sezon 3 [7.04.2018] online – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 7 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 7 sezon 3 z 7.04.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 7 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 7.04.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 7 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 7 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 7 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Prof. Janusz Skalski operuje serca najmniejszych pacjentów. Zoperował tysiące wcześniaków o wadze 500 g. Jak stres wynikający z odpowiedzialności za mikroskopijne serce znosi uczeń prof. Zbigniewa Religi? W rozmowie z Ewą Drzyzgą profesor Skalski opowie o tym jak podczas operacji serca dziecka jego własne odmówiło mu posłuszeństwa. Czy Profesor zwolnił choć odrobinę po zawale, czy może pracuje jeszcze intensywniej?

Bieganie wydłuża życie! Dowiedli tego naukowcy. Widać to również po samopoczuciu ludzi, którzy uprawiają ten sport i dzięki niemu pozostają w formie. Okazuje się jednak, że aby biegać, należy się odpowiednio przygotować, nie tylko kupując specjalne buty. Doktor Mateusz Janiak, ortopeda, twierdzi, że nie muszą być drogie. Najważniejsze w bieganiu jest to by zadbać o zdrowie, czyli przed rozpoczęciem przygody z porannymi przebieżkami pójść na badania i pozwolić lekarzowi ocenić, czy nadajemy się na maraton.

Jesteś kobietą po pięćdziesiątce? Bolą cię plecy? Być może, jak prawie pół miliona europejskich kobiet w tym wieku, masz kompresyjne złamanie kręgosłupa i nawet o tym nie wiesz!

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 7 sezon 3 z 7.04 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 11.04, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 6 sezon 2018 | > 36,6 odc. 8 sezon 2018

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o