TV + VIDEO

36,6 °C odc. 6 player TVN – OGLĄDAJ 36,6 odcinek 6 sez. 3 [31.03.2018] online VOD – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 6 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 6 sezon 3 z 31.03.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 6 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 31.03.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 6 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 6 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 6 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Kuchnia, a w niej arsenał każdej gospodyni: deski do krojenia, gąbki do mycia, ścierki, zlewozmywak i zmywarka. Niby wszystko lśni czystością, ale czy na pewno…?

Żeby to ustalić, pobraliśmy próbki z używanych przez kilka dni ścierek, gąbek i desek wykonanych z drewna, plastiku i szkła. Wzięliśmy też wymazy z uszczelek w zmywarce i zlewozmywaka. Wyniki były (…)

[reklama]
[/reklama]

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 6 sezon 3 z 31.03 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 4.04, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

>> Leśniczówka odc. 11 online VOD TVP.plOGLĄDAJ ZA DARMO odcinek 11 Leśniczówka z 30.03 + OPIS, streszczenie [kliknij] <<

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 5 sezon 2018 | > 36,6 odc. 7 sezon 2018

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o