TV + VIDEO

36,6 °C odc. 4 player TVN – OGLĄDAJ 36,6 odc. 4 sez. 3 [17.03] online VOD – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 4 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 4 sezon 3 z 17.03.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 4 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 17.03.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 4 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 4 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 4 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Sprawdzimy, czy faktycznie żywność o obniżonej zawartości cukru oraz tłuszczu pomaga schudnąć. Opowiemy, jaki wpływ na nasz organizm ma gluten i kto powinien z niego zrezygnować.

Zapytamy ekspertów, jak często powinniśmy się myć oraz jakich kosmetyków używać. Pojawią się także takie tematy, jak skuteczne rzucanie nałogu palenia czy choroby układu pokarmowego. W jaki sposób im zapobiegać? Co powinniśmy wybierać do obiadu – kaszę, ziemniaki czy makaron? Czy warto skorzystać z zabiegu akupunktury i czego możemy się po nim spodziewać?

W programie „36,6°C” porozmawiamy także o najnowszych metodach na idealne zęby. Minęły czasy, w których nieprawidłowy zgryz może wpędzić w kompleksy, odbierając pewność siebie. Nowoczesne aparaty ortodontyczne nie tylko są niewidoczne, ale sprawiają także, że hollywoodzki uśmiech to marzenie, które spełnić może dziś prawie każdy. (…)

[reklama]
[/reklama]

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 4 sezon 3 z 17.03 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 21.03, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

>> Leśniczówka odc. 8 STRESZCZENIE, opis odcinka 8 „Leśniczówka” z 23.03 [kliknij] <<

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 3 sez. 3 | > 36,6 odc. 5 sez. 3

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o