TV + VIDEO

36,6 °C odc. 3 player TVN – OGLĄDAJ ZA DARMO 36,6 odc. 3 sez. 3 [10.03] online VOD – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 3 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 3 sezon 3 z 10.03.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 3 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 10.03.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 3 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 3 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 3 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

9 milionów Polaków pali papierosy, z czego połowa próbuje rzucać ten szkodliwy nałóg. Okazuje się, że nie wystarczy chcieć, trzeba jeszcze właściwie dobrać sposób. Grupa ochotników, pod bacznym okiem lekarzy specjalistów, przez miesiąc walczyła z chęcią sięgnięcia po papierosa. Każdego z uczestników tego eksperymentu wspomagała inna metoda – od farmakologii po pradawną medycynę wschodu i hipnozę. Zobaczcie, która z metod okazała się najskuteczniejsza!

Przez lata nazywano je „dyrektorską chorobą” i winą za ich powstawanie obarczano stres i złą dietę. Mowa oczywiście o wrzodach! Całą prawdę o nich w dość niecodzienny sposób przedstawia Ewa Drzyzga i Prof. Krzysztof Łabuzek. Warto wiedzieć, skąd się biorą wrzody żołądka, co na nie pomaga, a co nie oraz jak je leczyć, bo nie ulega wątpliwości, że zaniedbanie choroby wrzodowej może się skończyć tragicznie. Jeśli sądzicie, że wiecie wszystko o wrzodach, warto, żebyście sprawdzili swoją wiedzę i oddzielili fakty od mitów!

>> M jak miłość odc. 1358 online VOD TVP.plOGLĄDAJ ZA DARMO odcinek 1358 M jak miłość z 12.03 [poniedziałek] + OPIS, streszczenie [kliknij] <<

[reklama]
[/reklama]

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 3 sezon 3 z 10.03 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 14.03, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

>> APAP 12 tabl. CENA: 4,50 zł – KUP NAJTANIEJ: apteka online APAP / Paracetamolum 500 mg + ulotka [PDF], skład, przeciwwskazania – SPRAWDŹ <<

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 2 sez. 3 | > 36,6 odc. 4 sez. 3

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o