TV + VIDEO

36,6 °C odc. 2 player TVN – OGLĄDAJ ZA DARMO sez. 3 odc. 2 36,6 Drzyzgi [3.03] online VOD – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 2 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 2 sezon 3 z 3.03.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 2 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 3.03.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 2 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 2 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

>> IBUPROM Z ALKOHOLEM – opinie, forum. Czy można brać Ibuprom po alkoholu – SPRAWDZAMY <<

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 2 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Ponad 4 miliony Polaków ma chore nerki, ale aż 95 % nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlaczego tak trudno zdiagnozować choroby nerek i jakie badania – dodajmy niedrogie – mogą uratować nam zdrowie, a nawet życie? Wszystko to dla was sprawdziliśmy. Przyjrzeliśmy się również metodom dializowania nerek w Polsce. Kiedy lepiej zdecydować się na hemodializę wykonywaną w szpitalu, a dla kogo lepszym rozwiązaniem będzie dializa otrzewnowa, którą pacjent robi sobie sam w domu?

Niemal 70 proc. zatruć pokarmowych to efekt niemycia rąk. Lista chorób „brudnych rąk” jest długa: gronkowiec, salmonella, tasiemiec, wirusowe zapalenie wątroby typu A. A tak łatwo można ich uniknąć. Wystarczy myć ręce! (…)

>> Leśniczówka odc. 4 online VOD TVP.plOGLĄDAJ ZA DARMO odcinek 4 Leśniczówka + OPIS, streszczenie [kliknij] <<

[reklama]
[/reklama]

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 2 sezon 3 z 3.03 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 7.03, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 1 sez. 3 | > 36,6 odc. 3 sez. 3

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o