TV + VIDEO

36,6 °C odc. 12 TVN Player.pl – OGLĄDAJ VOD 36,6 odcinek 12 sezon 3 [12.05.2018] online – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 12 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 12 sezon 3 z 12.05.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 12 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 12.05.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 12 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 12 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 12 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Tym razem Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek przeprowadzą eksperyment, którego wyniki na pewno was zaskoczą. Sprawdzą po co człowiekowi sen? Co się stanie, kiedy człowiek zostanie pozbawiony tego snu? Ile godzin powinniśmy spać?

W programie porozmawiamy także o problemie, który może dotknąć każdą z nas, szczególnie w okresie urlopowym – infekcje dróg intymnych. Jak się przed nimi chronić?

Prowadzący zapytają także, co się stanie, kiedy nie będziemy leczyć bruksizmu, czyli zgrzytania zębami? Co jest przyczyną tej choroby? Osoby cierpiące na bruksizm, ścierają swoje zęby, które w ekstremalnych przypadkach kruszą się i łamią. W programie powiemy wam, jak relaksować mięśnie twarzy oraz gdzie szukać pomocy, jeśli już zgrzytacie zębami.

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 12 sezon 3 z 12.05 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 16.05, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 11 sezon 2018 | > 36,6 odc. 1 sezon 2019

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o