TV + VIDEO

36,6 °C odc. 11 TVN Player.pl – OGLĄDAJ VOD 36,6 odcinek 11 sezon 3 [5.05.2018] online – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 11 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 11 sezon 3 z 5.05.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 11 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 5.05.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 11 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 11 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 11 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Co należy wiedzieć o mózgu? Mózg zużywa 20% całej naszej energii, pracuje bez przerwy i cały czas się zmienia. Jak działa, dlaczego musimy o niego dbać i czego unikać, by mu nie zaszkodzić? Na te pytania, w odcinku odpowie prof. Krzysztof Łabuzek.

Czy jedzenie z grilla i przebywanie przy nim jest zdrowe? Z jednej strony medycyna i wyniki badań emisji szkodliwych, rakotwórczych substancji, które uwalniają się podczas grillowania mięsa, z drugiej – chrupiące i aromatyczne jedzenie. Czy uda się znaleźć kompromis? Wraz z Ewą Drzyzgą i prof. Krzysztofem Łabuzkiem różne rodzaje grilli przetestuje smakosz i koneser Robert Makłowicz.

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 11 sezon 3 z 5.05 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 9.05, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 10 sezon 2018 | > 36,6 odc. 12 sezon 2018

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o