TV + VIDEO

36,6 °C odc. 10 TVN Player.pl – OGLĄDAJ VOD 36,6 odcinek 10 sezon 3 [28.04.2018] online – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 10 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 10 sezon 3 z 28.04.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 10 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 28.04.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 10 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 10 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

|REKLAMA||/REKLAMA|

36.6 odc. 10 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia? Jakie powinno się jeść śniadanie, ze względu na tryb życia? Jajecznica, kanapki, owsianka, a może płatki kukurydziane z mlekiem? Na te pytania odpowiedzą Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek.

Jaki jest największy ludzki narząd zmysłu? Odpowiedź brzmi: skóra! Mierzy około 2 metry kwadratowe, waży 3 kg. Najcieńsza jest na powiekach, ma pół milimetra. Najgrubsza – aż pół centymetra – na piętach. Chroni nas przed zimnem, ciepłem. Jest też barierą dla bakterii, grzybów, wirusów i substancji chemicznych. Z drugiej strony skóra wchłania określone substancje czynne. I dobrze, bo dzięki temu możemy o nią dbać. Jeśli chcecie się dowiedzieć, co tak naprawdę lubi nasza skóra: kąpiel czy prysznic, mycie gąbką, a może tylko ręką, jak właściwie osuszać mokrą skórę i jakimi kosmetykami ją pielęgnować – obejrzyjcie odcinek!

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 10 sezon 3 z 28.04 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 2.05, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 9 sezon 2018 | > 36,6 odc. 11 sezon 2018

[reklama]
[/reklama]


Spis ilustracji:

1 – TVN / player.pl

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o