TV + VIDEO

36,6 °C odc. 1 player TVN – OGLĄDAJ ZA DARMO sezon 3 odcinek 1 36,6 Drzyzgi [24.02] online VOD – ZOBACZ

Opinie:
Oceń skuteczność:

36.6 oC to program Ewy Drzyzgi o nowinkach w medycynie i problemach zdrowotnych Polaków. 36.6 odc. 1 VOD dostępny jest za darmo w Player.pl TVN – 36.6 odcinek 1 sezon 3 z 24.02.2018 – w artykule znajdziesz LINK do odcinka, szczegółowe informacje o emisji oraz godziny powtórek.

36.6 odc. 1 sez. 3 online PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • gdzie: TVN + player.pl
  • premiera: sobota, 24.02.2018
  • godzina: 18:00
  • online VOD 36.6 odc. 1 player TVN: TAK – obejrzysz tutaj >> LINK <<

/jeżeli LINK nie działa poprawnie, sprawdź, czy 36,6 odc. 1 jest dostępny tutaj – strona odświeża się sama co 2 minuty w celu ewentualnej aktualizacji zawartości/

[reklama]
[/reklama]

36.6 odc. 1 sez.3 STRESZCZENIE, opis TVN:

Nowy sezon w „36,6°C” to przede wszystkim więcej tematów z życia codziennego. Sprawdzimy, czy faktycznie żywność o obniżonej zawartości cukru oraz tłuszczu pomaga schudnąć. Opowiemy, jaki wpływ na nasz organizm ma gluten i kto powinien z niego zrezygnować.

Zapytamy ekspertów, jak często powinniśmy się myć oraz jakich kosmetyków używać. Pojawią się także takie tematy, jak skuteczne rzucanie nałogu palenia czy choroby układu pokarmowego. W jaki sposób im zapobiegać? Co powinniśmy wybierać do obiadu – kaszę, ziemniaki czy makaron? Czy warto skorzystać z zabiegu akupunktury i czego możemy się po nim spodziewać?

W programie „36,6°C” porozmawiamy także o najnowszych metodach na idealne zęby. Minęły czasy, w których nieprawidłowy zgryz może wpędzić w kompleksy, odbierając pewność siebie. Nowoczesne aparaty ortodontyczne nie tylko są niewidoczne, ale sprawiają także, że hollywoodzki uśmiech to marzenie, które spełnić może dziś prawie każdy. Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek przedstawią również najnowsze technologie medyczne oraz zabiegi lecznicze.

Widzowie będą mogli dowiedzieć się nie tylko jak zadbać o serce, ale także jak wcześnie rozpoznać niepokojące symptomy choroby. Przyjrzymy się pracy wybitnych specjalistów, zajmujących się wszczepianiem najnowocześniejszych zastawek serca. Poznamy także pacjentów, którzy mają serce „w plecaku”! Tak właśnie żyją osoby, które wciąż czekają na przeszczep.

>> Serial turecki ELIF odc. 201 online VOD TVP.plOGLĄDAJ ZA DARMO odcinek 201: Elif z 12.03 + STRESZCZENIE, opis [kliknij] <<

[reklama]
[/reklama]

Nowy program Drzyzgi 36.6 odcinek 1 sezon 3 z 24.02 POWTÓRKA – zobacz

Powtórkę programu można obejrzeć klikając LINK na górze artykułu. Program zostanie również wyemitowany w następujących terminach:

  • środa, 28.02, godzina 0:10

Powtórki mogą być emitowane także w innych terminach na innych kanałach TVN.

36.6 sezon 3 TVN – opis producenta:

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

< 36,6 odc. 8 sez. 2 | > 36,6 odc. 2 sez. 3

[reklama]
[/reklama]

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o