LEKI PRZECIWZAKAŻENIOWE POJEDYNEK

UroFuraginum czy DaFurag Max – CO WYBRAĆ? OPINIE, co lepsze: UroFuraginum a DaFurag Max. SPRAWDŹ:

Opinie:
Oceń skuteczność:

UROFURAGINUM czy DAFURAG MAX – co wybrać na pieczenie przy oddawaniu moczu? Który lek jest lepszy na zakażenie dolnych dróg moczowych? Jakie są opinie nt. UroFuraginum i DaFurag Max? Oto odpowiedź na pytanie:

UroFuraginum i DaFurag Max to dwa leki zawierające tę samą substancję czynną: furazydynę (Furazidinum), zwaną również furaginą. W obu przypadkach skuteczność substancji czynnej powinna być identyczna.

> Szczypta kurzu nie może być już suplementem diety – NOWA USTAWA określa zawartość witamin i składników mineralnych w suplemencie diety

Dlatego wybór powinien być prosty i oparty wyłącznie o porównanie cen.

[reklama]
[/reklama]

Dlaczego warto wybrać DaFurag Max?

[reklama]
[/reklama]

Dlaczego warto wybrać UroFuraginum?

Jeżeli interesują Cię dodatkowe informacje na tematy z zakresu urologii oraz promocje w aptekach online, ZAPISZ SIĘ na nasz newsletter. Adresy e-mail nigdy nie zostaną nikomu udostępnione ani sprzedane bez Twojej wyraźnej zgody. Słowo.

[contact-form-7 id=”691″ title=”Urologia – problemy intymne”]

DaFurag Max kontra uroFuraginum – CO LEPSZE? Oto WERDYKT:

Zakup leku DaFurag Max jest bardziej opłacalny niż UroFuraginum ze względu na niższą cenę za 100 mg substancji czynnej (furazidinum / furaginum).

Aby przejść do szczegółowego opisu leku lub do zestawienia najtańszych aptek online – kliknij nazwę leku w opisie powyżej.

Leki zawierające furaginę / furazydynę na Ceneo:
[reklama]

[/reklama]


Publikacja: 2017-04-27
Aktualizacja: –

Kontrola jakości: dr MZ

Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marysia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marysia
Gość
Marysia

Urofuraginum działa skuteczniej. Kupuję go dla siebie i mojej córki i zawsze nam pomaga. Trzeba tylko uważać z dawką i nie wolno brać za długo. Gdy kiedyś na feriach zimowych miałam problemy z cewką moczową i brałam Urofuraginum przez dwa tygodnie, to później zaczęłam słabnąć, miałam rozwolnienia, bóle brzucha. A na zapalenie cewki i tak potrzebowałam antybiotyku.