LEKI PRZECIWBÓLOWE LEKI PRZECIWGORĄCZKOWE ŚRODKI DOPINGUJĄCE

APAP Przeziębienie CAPS ULOTKA [PDF] + apteka internetowa – cena: 7,6 zł. Zobacz:

Opinie: Oceń skuteczność: APAP Przeziębienie CAPS zawiera Paracetamol (inne nazwy: acetaminophen, paracetamolum) w dawce 500 mg na 1 tabletkę oraz fenylefrynę (pseudoefedrynę, phenylephrini hydrochloridum) w dawce 6,1 mg na 1 tabletkę . Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, natomiast pseudoefedryna jest środkiem dopingującym, który ukrywa objawy zmęczenia chorobą i znużenia. Oto ulotka PDF Apap Przeziębienie Caps […]

LEKI PRZECIWBÓLOWE LEKI PRZECIWGORĄCZKOWE LEKI PRZECIWZAPALNE ŚRODKI DOPINGUJĄCE

Tabletki od bólu głowy ETOPIRYNA CENA: od 2,4 zł (10 tabl.) – apteka internetowa ETOPIRYNA ULOTKA, opis, przeciwskazania – zobacz lub KUP:

Opinie: Oceń skuteczność: ETOPIRYNA to trzyskładnikowy lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny i pobudzający. Etopiryna zawiera kwas acetylosalicylowy 300 mg, etenzamid 100 mg i kofeinę 50 mg. ETOPIRYNA 10 tabl. apteka internetowa [NAJTANIEJ] + ETOPIRYNA opis i dawkowanie – CZYTAJ DALEJ w artykule. [reklama] [/reklama] Etopiryna APTEKA internetowa – KUP NAJTANIEJ: AptekaWAW.pl (WARSZAWA + Polska) – 2,40 […]

BAZA WIEDZY LEKI PRZECIWBÓLOWE LEKI PRZECIWGORĄCZKOWE ŚRODKI DOPINGUJĄCE

APAP Przeziębienie CAPS DAWKOWANIE, ulotka, opis – zobacz lub KUP:

Opinie: Oceń skuteczność: APAP Przeziębienie CAPS zawiera Paracetamol (inne nazwy: acetaminophen, paracetamolum) w dawce 500 mg na 1 tabletkę oraz fenylefrynę (pseudoefedrynę, phenylephrini hydrochloridum) w dawce 6,1 mg na 1 tabletkę. Zalecane DAWKOWANIE Apap Przeziębienie Caps to 1-2 kapsułki leku 3-4 razy na dobę – szczegóły ZNAJDZIESZ DALEJ. Apap Przeziębienie CAPS działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo […]