LEKI PRZECIWBÓLOWE

IBUPROM RR 24 tabletki

Opinie: Oceń skuteczność: IBUPROM RR ibuprofen (ibuprofenum) w dawce 400 mg na 1 tabletkę. IBUPROM RR zawiera ibuprofen. Ibuprofen to niestereidowy lek przeciwzapalny (NSAID), który działa przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo na bóle słabe i umiarkowane. |REKLAMA| |/REKLAMA| 11,90 USP Zdrowie IBUPROM Ibuprofenum 400 IBUPROM – lek przeciwbólowy – przeciwzapalny – przeciwgorączkowy – RR Ibuprom w […]

|REKLAMA| |/REKLAMA|
LEKI PRZECIWBÓLOWE

APAP 500 mg ULOTKA

Opinie: Oceń skuteczność: Redakcja witryny colepsze.com dokłada wszelkich starań, by informacje były rzetelne i aktualne. Jeśli widzisz błąd, zamieść informację na ten temat w komentarzu. Pamiętaj, że lektura internetowych poradników NIE ZASTĘPUJE wizyty u lekarza. |REKLAMA| |/REKLAMA|